bura.com.tr - İhtiyacınız Olan Herşey bura'da!

Hakkımızda

 

 

34 yıldır bizimle beraber olan ve müşteriden öte dostluğa dönüşen kitlemize kazandığımız deneyimle bura'dan da hizmetlerimizi en güzel şekilde sunmaya devam ediyoruz.

Online alışveriş ve internet sektöründe, kendimizi her gün sizin için geliştiriyoruz. Alışveriş mağazamız sizin isteklerinize tam anlamı ile cevap vermek için tasarlanmıştır.

 

22.02.1982 yılında duvar kağıdı, halı, parke, boya ve ev dekorasyonu ile hayatınıza renkler katmak üzere İstanbul'da ticari hayata ilk adımımızı atmaya başladık.
5 Yıl sonra da gelişen ve büyüyen iş hacminin yanı sıra hayatını, evini, ofisini renklendirdiğimiz ve yenilikler sunduğumuz müşteriden öteye varan dostlarımızın desteği ve talepleri doğrultusunda bir çok insanımızı dost edinmek ve yaşam alanlarına renkler ve yenilikler katmak için bura'ya kadar geldik.
Bu süre zarfında halılaminat parkepvc yer döşemeleriduvar kağıdıgiyim,ev tekstili, ,elektronik ve elektrikli ev gereçleri ürünlerinin satışı ile her evin, her işyerinin kısacası her ailenin ve bireyin hayatında en seçici ürünlerimiz ile yerimizi aldık. Dahası ihracatımız ile bura'dan dünyanın bir çok yerindeki insanın yaşam alanlarında da en yeni, en seçici ve dekoratif ürünlerimizle yerimizi almaya devam ediyoruz
Amacımız hayatlarına renk ve zevk kattığımız müşterilerimize ihtiyaç duyduğu ve günlük hayatında en çok kullandığı faydalı ve en doğru ürünü sunabilmektir. Hangi halıyı ne kadar çok sattığımız değil, hangi iplikten üretilmiş? Sağlığa ne kadar faydalı? Bizim için önemli olan budur.  4.99TL'ye tişört satmak yerine %100 pamuktan üretilmiş ürünü sunmaktır görevimiz. Her gün mutfağımızda yemek pişirip yediğimiz ve sağlımızı ilgilendiren ürünlerin kalitesinin ne kadar önemli olduğunun bilinci ile bura'dayız. Zararlı ve kalitesiz ürünü sadece ucuz diye insanımızın tercihine sunma hatasına düşmemek için bura'dayız.
Biz insanımıza verdiğimiz değerin farkı ve bize gösterilen teveccüh ile bura'lara kadar gelebildik. Büyük bir istek ve azimle müşterilerimize hizmetimizi sürdürme gayreti içinde olacağız.  Müşterilerimize en yeni , en faydalı ürünleri ve moda renkleri bura'dan sunmaya devam edeceğiz. Kıymetli dostlarımızı ve misafirlerimizi her zaman bura'da bekliyoruz, hep birlikte bura'dan yeniliklere, güzelliklere, yeni düşlere doğru yol alacağız.
Unutmayın Biz Sizin İçin buradayız.
Hepinize bura'dan sevgilerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.
www.bura.com.tr

 

 

 

EN YENİ ÜRÜNLER

Kaliteli Ürünlere en cazip fiyatlarla sahip olun!

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Kredi Kartı Bilgileriniz %100 Güvendedir.

%100 PARA İADE GARANTİSİ

Bütün Alışverişlerinizde %100 Para İade Garantisi

ÜCRETSİZ KARGO

Yaptığınız Her Alışveriş için Kargo Ücretsizdir!
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır